Ban pre LuboChess

Pravidlá, štruktúra, návrhy na zlepšenia, dotazy na admina

Re: Ban pre LuboChess

Odoslaťod Tomas Selecky St Aug 09, 2017 10:20 am

Pan Riabov,

pokiaľ ste si vyplatili odmenu 3000EUR na svoj účet, alebo ste to plánovali-
ide o trestný čin spreneveri financií a defraudácie majetku. Okrem všetkého...

Ja Vám prajem veľa šťastia na súde,
máte ešte čas vycestovať.

Nezávislý pozorovateľ,
Tomáš Selecký
Tomas Selecky

Založený: St Júl 19, 2017 7:30 pm

Odoslaťod Jozef_Polák St Aug 09, 2017 11:34 am

Riabov (ktoré vylúčili viacnásobne ako opilca z turnajov) má byť "Hovorca zväzu

mali by z Jablonickým dávno odstúpiť

viď diskusiu viewtopic.php?f=3&t=1835

Riabov má byť hovorca zväzu - to čo je - keď si vytvorí falošné konto na FB pod falošným menom (aby spamoval FB "Milujeme šach) a ešte od inej osoby

použije civilnú fotku Ľ. Ch. (bez vedomia a súhlasu dotknutej osoby stiahnutím z Mrvovej stránky c7c5).

Však to je hrubé zneužite ochrany osobnosti používať fotku inej osoby pod falošným FB profilom (porušenie pravidiel FB + porušenie autorských práv autora fotky - mal Riabov súhlas Martina Mrvu?
Jozef_Polák

Založený: Po Sep 09, 2013 7:43 pm

Odoslaťod Jozef_Polák St Aug 09, 2017 1:22 pm

pán Pisár (Yuri)

teraz ste mohli čítať aký je "Alexander Riabov" klamár a fabulátor

napr. píše že "Osobitne nie u takých ľudí, kde už zástupcovia všetkých krajov povedia, že ho majú dosť."

Nebol som na konferencii, ale čo mi vraveli ľudia z BŠZ všetci delegáti materského BA kraja boli proti vylúčeniu zo SŠZ tohto člena (takže už tu Riabov fabuluje, keď hovorí o všetkých krajoch, aj z iných krajov mali výhrady, resp. ten zvyšok ani nikto nezvolil, keďže to boli pseudodelegáti na základe sflašovanej správy mandátovej komisie, keďže týchto delegátov žiadna krajská konferencia napr. v Trnave nezvolila).

Ďalej Riabov píše že nejaká osoba tu mala priamo na vyslovene Zdenka Gregora písať v minulosti o trestnom čine, no nie je v silách skontrolovať celé fórum, dal som si tu námahu a jedine sa našlo toto

viewtopic.php?f=26&t=1363&start=30

nikde sa tam nepíše o trestnom čine, navyše korektne sa tam dáva link na reportáž v STV - Reportéri, a navyše sa poukazuje na nesprávnosť stavebného úradu, nie Slovenskej inšpekcie životného prostredia (Z. Gregor)

Takže Riabov opäť klame. Opätovne sa pýtam čo to je za človeka keď si vytvára na FB falošné konto pod cudzou fotkou, ktorú zneužil. Len preto aby zakryl, že ľudia začali na FB poukazovať na nemorálnosť odmeny Riabova 3.250,-€ (+ ešte pomimo cez cestovné príkazy).

Teda v jedinej vete s Riabovom môžeme súhlasiť: "

pretože žiaľ zlo zvíťazí, ak budú dobrí ľudia mlčať
Jozef_Polák

Odoslaťod yuri St Aug 09, 2017 4:43 pm

pan Polak

Ja si tu jeho vetu vysvetlujem tak, ze zastupcovia vsetkych krajov -> konferencia. necitam to ako, ze v kazdom kraji je aspon jeden zastupca ktoremu lezie nanervy (a som presvedceny, ze aj v bratislave sa najdu ludia, ktorym Lubo nanervy liezol, napriklad mne obcas tiez, ale nevylucoval by som ho s tymi informaciami co mam).

CO sa tyka delegatov, doteraz som mal skor zato, ze je to problem technicko pravny, nebolo mi zname, ze by v niektorom kraji bola vseobecnejsia nespokojnost s tym, aki delegati reprezentovali ich kraj na konferencii. technicky tam urcite bolo vela veci nedotiahnutych, ale predpokladal som, ze vacsinove nazory v krajoch su zastupovane, a viacmenej je zhoda, ze delegatmi mali byt cca ti ludia co boli.
K veciam o Zdenkovi Gregorovi sa vyjadrovat nechcem, prvy raz som to postrehol v tomto Vasom prispevku, a neviem sa s tomu vobec vyjadrit. osobne take obvinenie beriem ako splech do vetra bez dokazov, pokial sa o tom pisalo na fore, nech obvinovatel uvedie presne zdroj.

Co sa tyka toho FB postu, ja som predpokladal, ze ten prispevok realne pisala osoba s menom Jozef Polak (blizsie som to neskumal). Ako teraz pozeram, tak prispievatel ma fotku ktora sa velmi podoba na Lubovu fotku, a ma rovnake meno pod akym vystupujete vy (budem predpokladat, ze tu vystupujete pod civilnym menom). Alebo aj priamo bola zneuzita Vasa fotografia ? Zial Vase meno si neviem spojit s tvarou, a podla screenshotu co dal Riabov ani neviem urcit koho presne fotka to je.
yuri

Založený: Po Jan 28, 2008 11:10 am

Odoslaťod daniel64 St Aug 09, 2017 6:07 pm

Ch., Riabov, Polák, Selecký sú: a) 1 b) 2 c) 3 d) 4 osoby. To by mohla/mala byť kvízová otázka za (ako inak!) 3000€. Ja viem, nie je to príliš vtipné, skôr bizarné. :shock: Yuri, pýtate sa na zneužitú fotku - a nie sme náhodou všetcia (hádajte, koho tým myslím) zneužívaní 1-4 právnikmi? Ďalej sa mi tisnú na jazyk už len nadávky, preto poprosím admina o preventívny doživotný ban...
Zdraví IS
daniel64

Založený: Ne Jún 21, 2009 8:50 pm

Odoslaťod mishik St Aug 09, 2017 8:00 pm

Ahoj Saša,

neštvú ťa odmeny, ktoré ste si odsúhlasili (teda dúfam, že sa za ne nehanbíte), ale v spôsobe, akým som to oznámil na Facebooku.

Mňa tiež neštvú odmeny, ktoré ste si odsúhlasili, ale v spôsobe, akým ste to urobili. Ani oznam o zápisnici z posledného VV sa radšej neobjavil v rubrike "Neprehliadnite" na chess.sk...

Včera som nikomu nedal ban, keďže som na chate bez signálu maľoval, až dodnes.
Stránka Milujemešach patrí šachistom a spravuje ju dovedna 18 ľudí. Nikoho z nich nekontrolujem. Skús zistiť u nich svoj ban, predtým než začneš niekoho osočovať:

Tomáš K.
Martin I.
Milan B.
Miroslav R.
Bystrýk T.
Zuzana Č.
Ján K.
Vladimír J.
Miroslav P.
Denis N.
Daniel D.
Marianna A.
Pavol S.
Igor P.
Martin S.
Marek M.
Július G.
Patrik N.

Áno, jeden ban som udelil. Tebe. Pred rokom. Bez vysvetlenia. Tak, ako mne miznú príspevky zo stránky chess.sk. Bez vysvetlenia.

Ale aspoň vieme, kto si zakladá falošné účty.

Miesto toho, aby si si vymýšľal nezmyselné úlohy typu "Alexander Riabov vypracuje smernicu o postavení vylúčeného člena a člena s pozastaveným členstvom." alebo ukladal úlohu Ondrejovi Danadovi, zablokovať konto Lubochess, na už ajtak cenzúrovanom fóre, patrilo by sa spraviť niečo užitočnejšie.

Ako isto vieš, Ľubomír Ch. bude na SŠZ podávať žalobu na súd. Nech súd dopadne akokoľvek, ostane iba jeden porazený. Slovenský šachový zväz.

Ty máš teraz tú moc, proti tomu niečo spraviť. Ponúkam spoluprácu, aby k súdu nemuselo dôjsť. Tak, ako som ponúkol spoluprácu, na vyzvanie Františka Jablonického na Konferencii 2016. Bohužiaľ sa moje video-vyjadrenie, akosi nedostalo do zápisu.

Času je do nedele. Ak by mal niekto z VV záujem, rád pre SŠZ spravím, čo bude v mojich silách.

Obrázok
Obrázok používateľa
mishik

Založený: Po Sep 08, 2008 10:43 am

Odoslaťod Saša Riabov So Aug 12, 2017 8:55 am

V prvom rade Ti ďakujem Miško, že si sám vysvetlil ako rozdávaš trvalé bany bez porušení pravidiel a zabraňuješ diskusii na ukradnutom FB Slovenského šachového zväzu a súčasne ľuďom, ktorých ohováraš nenechávaš priestor na reakciu lebo ich cenzuruješ - výborne, to je také ozaj demokratičné, ale dokonca aj doslova chlapské. :idea:

Myslím, že si všetkým tu prítomným dostatočne ukázal ako funguje demokracia, sloboda názorov a cenzúra u tých, čo najviac za slobodu vykrikujú (za tú ich osobnú samozrejme). Býva to inak často príznačné pre takých ľudí.

Svoj príspevok som zakončil slovami o zabraňovaní šírenia nevraživosti v našej komunite a hľadania cesty k sebe a nebodaj v budúcnosti aj konštruktívnej debate, výslovne slovami: Mier šachovej komunite. Michal Vrba si tieto slová naozaj vzal k srdcu a opäť sa raz ukázalo, kto má v tejto komunite potrebu vyvolávať stále nové a nové spory - a to tým, keď si sa akože začal hrať na veľkého drsného chlapca, ktorý sa vyhráža začatím súdnych sporov. Výborne, ďakujem - lepší príklad k tomu, kto tu zlo musí neustále vytvárať už nie je potrebný.

A hoci sme k tomu nikdy nechceli pristúpiť, ale keďže sa tu hráš na takého veľkého chlapca sprostredkovateľa, čo sa oháňa žalobami, dávam Ti na stôl inú ponuku - akonáhle príde na zväz prvá žaloba, tak tá druhá, a tentokrát už obsielka z prokurátory pôjde už na Tvoju osobnú adresu. Z môjho súkromného podnetu. Tam budeš na o kus serióznejších miestach vysvetľovať, čo si ako bývalý šachový funkcionár urobil s facebookom Slovenského šachového zväzu. Vo svojom okolí máš ľudí, čo chodili pár rokov na právo, tak tí Ti vysvetlia aj to, že keď raz ukradneš auto, tak trestnosť krádeže nezanikne tým, že ho počas vyšetrovania prokuratúrou vrátiš. Rozmýšľaj a vybavuj ako veľký drsný chlapec - sprostredkovateľ. Času je do nedele.
Podporovateľ práce Fera Jablonického a už iba priateľ šachu
Obrázok používateľa
Saša Riabov

Založený: Pi Feb 29, 2008 7:37 pm

Odoslaťod Tomas Selecky So Aug 12, 2017 1:46 pm

pan Riabov, vy ste opet zacali s alkoholom ?
ziadna dobra atmoska alebo hra na gitare vam neumoznuje si zobrat 3000eur za nic a cestaky za 100Eur z BA do Topolcian
viete niekde klamat bude trestne
Tomas Selecky

Založený: St Júl 19, 2017 7:30 pm

Odoslaťod blizzard2 So Aug 19, 2017 7:49 am

ja mam z tohto hodne zmiesane pocity

na 1 stranu je dost zasadny precedens niekoho takto zrusit

na 2. stranu ked sa ten niekto sprava, ako keby mal 5 rokov, tzn.
- tvrdi tu, ze lubo chess nie je Ch.
- ze tu nema 2 ine nicky, ktore aj negramotny odhali, ze pise rovnakym stylom
- tie prispevky na 3 strany s informacnou hodnotu 0
- 5 odpovedi na vlastny prispevok

tie posledne 2 veci uz posobia ako grafomanstvo a vsetko dokopy neviem, ci by na inom normalnom fore bolo tolerovane

za mna je ten ban OK, ak je docasny dovtedy, kym dotycny prekona jeho zjavnu zakomplexovanost a nedospelost

PS:
je OK zakazat nick LuboChess, s Ch. predsa nema nic spolocne, napisal to tu niekolkokrat :lol:
blizzard2

Založený: Št Okt 14, 2010 6:45 pm

Odoslaťod Jozef_Polák Po Aug 21, 2017 10:41 am

Pán nick "blizzard2",

ak už tak každého kategorizujete a škatuľkujete (vrátane nerešpektovania pravidiel tohto fóra, že každý tu môže písať buď ako anonym, pod pseudonymom či civilným menom)

nože nám prezraďte a nebuďte detinský aké je vaše ctené meno v matrike SŠZ, nehrávate náhodou za ŠK Levice?.

Je smutné, že ste skočili na lep Riabovej paranoji (napr. ten Tomáš je šachista z Trnavského kraja nie BA kraja stačilo mu privátne napísať).

Že Vaši grafomani, resp. skôr facebookmani" sú najmä z generácie mladších šachistov - koľko strávia času "fejsbukovaním, statusmi, komentmi, lajkovaním (a že už nesú schopný prečítať dlhší súvislý text).

Netrápia Vás veci ako "nehorázne odmeny členom VV, ktoré nie sú v rozpočte a neschválila ich konferencia, platené i z Vášho členského a vašich daní (o ďalších veciach nehovoriac).

A čím mienite prispievať do tohto fóra Vy? - zaujímavými článkami, blogmi, videami, linkami na zaujímavosti zo sveta šachu, šachovými kuriozitami, šachovou žurnalistikou, filateliou, históriu, správami o turnajoch, šachovými lekciami,

diskusiu o šachových pravidlách, rozhodcovských, organizačných podnetoch, či ako whistle-blower odhaľovaním klientelisticko-netransparetno-nehospodárných praktík v SŠZ (chrániac tak peniaze všetkých).

Alebo ničím, ale potom fórum zakape - ak budú mať všetci taký prístup (a darmo budete mať zaujímavú správu napr. o Vašom turnaji, o vašej inzercii - už tu nikto nebude). Ďakujte nickom z prvej desiatky top prispievateľov, ktorí to tu celé ťahajú, inak je DF dávno mŕtvé. "Mrtvým chrobákom" na čele s prezidentom by to vyhovovalo - keby sa im podarilo to čo sa im nedarí cenzúrou a zastrašovaním, aby sa nepísalo o ich prešľapoch.

Aby sa Vám nestalo, že jedného dňa i Vás tak len tak z rozmaru "natrvalo zabanujú", len či potom sa už bude mať kto ozvať.
Jozef_Polák

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Fórum o fóre SŠZ

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.