Pravidlá pre finančné toky v SŠZ?

Finančné zdroje, sponzorstvo a marketing, dotácie, účtovníctvo, dane, ...

Re: Pravidlá pre finančné toky v SŠZ?

Odoslaťod Martin Huba Po Mar 21, 2011 10:58 am

Kali byť silný :)
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Odoslaťod Jozef Po Mar 21, 2011 12:12 pm

Pán Huba napísal niekoľko "vraj" všeobecných " blbosti. Ja napíšem jednu veľmi konkrétnú blbosť - príspevok Ing. Martina Hubu zo dňa 21.3. o 9.17 am.
To 3K :Zverejnený "rozpočet" či jeho čerpanie za rok 2010 je iba formálne naplnenie volania po jeho zverejnení. Len ďalej to prehlbuje už aj tak veľkú nedôveru medzi členskou základňou , VV a Radou. Ak VV to to schválil na predloženie na Radu (bez schválenia to nemal čo prezident predkladať) a Rada to z takého zdrapu schválila , tak ani jedení ani druhí tomu nerozumeli alebo tam nemajú čo robiť. Ak to malo aj vysvetlivky tak prečo nie sú zverejnené a prečo vôbec nebol zverejnený kompletný rozpočet?
Jozef

Založený: Po Jan 28, 2008 1:06 pm

Odoslaťod Martin Huba Po Mar 21, 2011 1:19 pm

Jozef bravo, pekná konkrétna blbosť... ja som nemal príspevok o 9.17. :) nesklamali ste...

Dajte ešte niečo, poďte do mňa.... ;) a zavolajte si na pomoc aj toho, čo nevie jednu súvislú vetu skývraživo zhrnúť na hŕbu...

Pekný deň, dnes sa mi už nechce robiť... 8-)
Obrázok používateľa
Martin Huba

Odoslaťod Jozef Po Mar 21, 2011 5:35 pm

Pán Huba, trochu múdrejší si pozrie príspevok a vie že išlo o preklep, ten menej múdrejší sa bude smiať a ten čo mu to nepáli bude o tom filozofovať.... Prečo by som do Vás šil, veď Vy sa príspevkami ubíjate sám. Stačí Vás trošku provokovať ... Prečo nepíšete k tomu rozpočtu, ale vyťahujete tu takú malichernosť, doslovne blbosť...?
Jozef

Založený: Po Jan 28, 2008 1:06 pm

Odoslaťod Martin Huba Ut Mar 22, 2011 8:08 am

Aby ste mohli filozofovať, milý Jozef...

Pekný deň :!:
Obrázok používateľa
Martin Huba

Odoslaťod Július Gajarský Ut Mar 22, 2011 8:16 pm

Július Gajarský

Založený: Po Jún 22, 2009 9:47 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Financovanie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.