Dotácie z MŠ

Finančné zdroje, sponzorstvo a marketing, dotácie, účtovníctvo, dane, ...

Re: Dotácie z MŠ

Odoslaťod Martin Huba St Máj 19, 2010 4:51 pm

Július, ak je 250 EUR smiešna suma, môže sa jej vzdať...

ale tu ide o princíp....načo Milan Maroš zverejňuje, že v Štiavnici bude Movsesian a Nakamura? prečo si hráči čo chcú hrať v Ružomberku môžu pozrieť predbežne prihlásených? kto toto nechápe, tak sorry...

jednoducho družstvo TŠC bude podľa mňa jedno z TOP 3 papierovo nasadených a Jozefovi je jedno, koľko družstiev tam bude....a v akej sile... potrebuje úspech... po nie veľmi vydarených žiackych družstvách (z pohľadu TŠC)..

Ak by som chcel čo najsilnejší turnaj, tak by som priebežne zverejňoval prihlásené družstvá a opakoval dookola prípadné hviezdy, čo prídu hrať... aby som prilákal čo najvyššiu kvalitu..

To by som ale nesmel mať konflikt záujmov...

presvedčte ma o opaku....

Pozrite si v téme Extraliga, ako reagovala Zuzka Štočková na požiadavku nahlásiť mená ubytovaných na záverečné trojkolo.. proste by to mohlo zvýhodniť niekoho, kto by sa dostal k uvedeným informáciám... okamžite sa táto požiadavka stiahla a oprávnene... jednoducho, ak chceme mať serióznu ženskú súťaž, musíme ju aj robiť seriózne...nemám tam žiadne záujmy a prípadné reči o osobnej antipatii s Jozefom sú somarina....z tohto fóra hádam nemusím nikoho milovať :D on sa proste neprofesionálne zaťal, namiesto toho aby si uznal chybu a napravil ju.... v jeho veku je to ťažké, preto to chápem...

sorry toto je téma o dotáciách...
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Re: Dotácie z MŠ

Odoslaťod Edo Hagara ml. St Máj 19, 2010 8:05 pm

Tiez si myslim, ze rozpocet treba zverejnovat... aj ked sa z neho z mojho pohladu neda vycitat nic zaujimave:) kvoli tomu, ze peniaze z ministerstva su viazane ucelovo a casovo..
Inak, v situacii, ze najvacsia prijmova polozka rozpoctu- peniaze z ministerstva, je kazdy rok dost neista, podla mna treba chvalit snahu vytvarat rezervu.
Edo Hagara ml.

Založený: St Mar 26, 2008 10:13 am

Predchádzajúca

Naspäť na Financovanie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.